Padam Boutique

 
hotel rating stars

Rr.Mustafa Matohiti, Vila Nr.2, Tirane, Shqiperi

Hotel-restoranti Padam Boutique gjendet në një vilë të bukur klasike në zemër të Tiranës dhe është një pikë referimi per kryeqytetin shqiptar. Koncepti Padam eshte krijuar mbi vizionin per te krijuar nje arratisje urbane sipas klienteles dhe synon ne prurjen e nje pervoje unike luksi. Dhomat jane me tavan te larte, ambjenti i ngrohte dhe mikprites i viles, oazi shumengjyresh i kopshtit perreth verandes te japin n je pervoje Padam, ideale per cdo stine pergjate gjithe vitit. Boutique Hotel Padam kombinon dekorimin elegant te stilit viktorian me komoditetin dhe pajisjet moderne, për të krijuar një mjedis luksoz. Restoranti "Padam" kombinon bukurine retro te brendshme të tij, me një menu "kuzhinë nouvelle" (kuzhinë e re), te pakrahasueshme dhe një listë verërash të zgjedhura me kujdes. Padam bar ofron pije klasike, kokteje krijuese dhe perzierje të tjera ne ambjentet e tij moderne te brenshme te rinovuara kohët e fundit perballe një sfondi muzikor eklektik. Kopeshti pret restorantin dhe barin gjatë muajve të ngrohtë. Aty kombinohet eleganca me klimën e mirë të Shqipërisë. Padam është gjithashtu vendi i përsosur për festat private, takimet e biznesit dhe ngjarjet.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged 50% of the price. In case of non-show, will be charged 100% of the price.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Nuk ka mundesi per krevate shtese.