Stela

 
hotel rating stars

Rr.Dibres, Tirane, Shqiperi

Një hotel tre yjesh që ofron shërbim 4 yjesh, hotel Stela ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 100 m larg sheshit Skënderbej. Është rinovuar me shume kujdes dhe ofron një ambient komod për biznesmenët dhe turistët. Duke qene i pozicionuar afër qendrës, ky hotel ju ofron mundësinë për të eksploruar më mirë vendet më interesante të Tiranës. Personeli miqësor do jetë në dispozicionin tuaj për ta bere qëndrimin tuaj më të këndshëm. Klientët do gjejnë këtu një shërbim dhe mikpritje shumë të mirë. Bar-Restoranti ne katin e pare, është vendi i përkryer për t’u çlodhur nën shoqërinë e një pijeje, ushqimit dhe muzikës së këndshme.

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Telefon
 • Minibar
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Tavolina pune
 • Tharese flokesh
 • Krevat per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00