This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Alpin

 
hotel rating stars

Rr. Siri Kodra, Nr 20, Tirane, Shqiperi

Gjendet ne nje zone te qete te Tiranes, vetem 10 min larg nga Sheshi Skenderbej. Hotel Alpin ka nje bar dhe nje salle ngrenie ku sherbehet mengjesi cdo dite. Linja e internetit shtrihet kudo ne strukture dhe te gjithe klientet mund te parkojne falas prane hotelit. Te gjitha dhomat ne hotel jane te pajisura me kondicioner, TV, banjo private etj. Perreth zones ne nje distance prej 5 min ju mund te gjeni lokale dhe dyqane te ndryshme. Aeroporti i Tiranes eshte vetem 17 km larg.

Dhomat
Hoteli ka 7 dhoma me hapësirë të bollshme nga të cilat 3 dyshe dhe 4 dopio.

Shumë mirë, 3.5/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Kuzhine tradicionale
  • Restorant
  • Bar
  • Parkim Falas
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Banje me dush
  • Ajer te kondicionuar
  • Televizion

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00