This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Austria

 
hotel rating stars

Rruga e Dibres, Nr. 18

Hotel Austria ndodhet shume prane qendres se Tiranës. Hoteli eshte nje nder akomodimet me te mira afer me Sheshi Skenderberg. Çdo dhomë në këtë hotel është e pajisur me ajer te kondicionuar dhe një televizor të sheshtë me kanale satelitore, banjo private me dush dhe me një tharëse flokësh. Recepsioni eshte 24 ore ne sherbim te klientit. Cdokush mund te shijoje një filxhan çaji jashte ne oborr. Sky Tower është 1 km larg nga hoteli, ndërsa Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit është vetëm 300 metra larg nga ai.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled 3 days, prior to the arrival date, will not be charged.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Krevati shtese nuk eshte i mundur.