This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Best Western Premier Ark

 
hotel rating stars

Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi

Hotel Best Western Premier Ark nje nder hotelet me te mire ne Tirane, ndodhet afer Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, vetem 20 minuta nga qendra e Tiranes. Arkitektura unike e kombinuar me gjithe strukturat dhe sherbimet, garanton një eksperiencë unike si per ate qe viziton Tiranën për biznes ashtu edhe për ate qe vjen per pushime. Dhomat e mëdha ofrojnë pamje të mrekullueshme mbi kopshtin e hotelit, mbi mal apo mbi pisten e aeroportit. Në dhoma do te gjeni linje interneti, television, kasafortë, minibar, banjo private me vaske.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Trasferte aeroporti falas
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Krevate shtese = 20 Euro per nate.