Class

 
hotel rating stars

Autostrada Tirane-Durres, km 11, Vore, Tirane, Shqiperi

Hotel Class eshte nje hotel me 4 yje, i cili qe gjendet ne km e 11-te te autostrades kryesore Tirane-Durres. Nje zone biznesi mjaft e frekuentuar kohet e fundit nga bizneset e huaja dhe vendase. I gjendur ne mes gjelberimit natyral te kodrave me 100% ajer te fresket e ben edhe me te vecante qendrimin tuaj ne kete hotel te klasit te pare. Te gjithe dhomat jane pajisura me kondicioner, televizor plazma, banjo me dush ose vaske, sherbim ne dhome 24 ore. Disa dhoma ofrojne pamje te mrekullueshme te pishines dhe te kodrave me gjelberim nga ballkonet e tyre. Hoteli ofron internet falas ne dhome dhe ne te gjithe ambjentet publike. Me kerkese te klientit stafi i hotelit realizon edhe trasportin falas nga Aeroporti i Tiranes 'Nënë Teresa' per ne Hotel si dhe ansasjellatas.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Trasferte aeroporti falas
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largimin e vone: 15 Euro deri ne oren 19:00