Dream

 
hotel rating stars

Rruga "Qemal Stafa" 176/1, 1001 Tirana, Albania

Hoteli ndodhet ne nje zone te qete rreth 800 m larg qendres.  Eshte nje hotel i vogel, i paster dhe atmosfere te ngrohte. Ne cdo dhome dhe ne zonat te tjera te tij ka lidhje interneti. Stafi gjithashtu eshte shume i sjellshem dhe miqesor. Ato qendrojne ne dispozicion te klientit ne menyre qe ai te ndihet si ne shtepine e tij. Ju mund te gjeni cdo gje perreth hotelit . Vendndodhje e hotelit ben qe te plotesoje cdo nevoje tuajen.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie

Reservations cancelled 7 days, prior to the arrival date, will not be charged. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for 15 percent of the total amount.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone: Nuk eshte e mundur. Politika per krevat shtese: krevati shtese ofrohet vetem ne dhomat Deluxe Queen Suite. Cmimi 10 Euro per krevat.