Guesthouse Mary

 
hotel rating stars

Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane

Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shumë afër e Spitalit Hygeia. Hoteli ofron parkim falas dhe linje interneti Wi-Fi falas. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private me dush. Në total janë 14 dhoma të pajisura të gjitha me mobilje moderne.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 euro Politika per largim te vone: 4 euro shtese