Opera

 
hotel rating stars

Rr. Urani Pano, Tirana, Shqiperi

Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të Tiranës, përmban një restorant dhe WiFi falas në dispozicion gjatë gjithë qëndrimit. Hoteli ndodhet vetëm pak hapa larg nga sheshi Skënderbej dhe fare pranë Muzeut Historik Kombëtar dhe Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit. Në hotel do të gjeni shërbim 24 orë dhe një sallë për takime dhe konferenca.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevate shtese: 25 Euro per nate, me mengjes.