This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Rogner Tirana

 
hotel rating stars

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi

Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi të Kryeministrisë, Pallatit të Presidencës dhe shumë ambasadave kryesore. Ky hotel është qendra e takimeve për botën e Biznesit, politikës dhe artit. Përveç strukturave të shkëlqyera dhe të shërbimit të përsosur, mysafiret do të gjejne një atmosferë miqësore dhe një kopesht mesdhetar të mrekullueshëm e unik në qytetin e Tiranës dhe standardet më të larta të sigurisë. Restorant "Apollonia" ofron kuzhinë ndërkombëtare, shqiptare dhe austriake.Hoteli ka 7 salla konferencash me pajisje të përsosura dhe një ekip profesionistësh që do ta bëjnë ngjarjen tuaj të paharrueshme. Pas një ditë pune te lodhshme, ju mund të relaksoheni në pishinën jashte ose të shijoni një koktej në bar "Pirro".


Shkëlqyeshëm, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Kuzhine tradicionale
 • Piano bar
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00