Serenity

 
hotel rating stars

Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi

Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ajer te kondicionuar. Hoteli gjithashtu ofron: linje interneti, TV, tavoline shkrimi dhe frigorifer. Banjot ne cdo dhome jane private dhe te mirepajisuara. Sheshi Skenderbej, Galeria Kombetare e Arteve, Museu Historik dhe Teatri Kombetar jane vetem 700 m larg. Liqeni Artificial i Tiranes dhe Parku Kombetar mund te vizitohen brenda 2,5 km.

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00