Te Stela Resort

 
hotel rating stars

Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi

Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i 7-te nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithcka qe keni nevojë për t'u relaksuar: hotel i këndshëm, pishinë, restorant në kopësht, dhe shume struktura të tjera spa. Dhomat janë të pastra, të dekoruara e te mobiluara bukur, me TV, ballkon, ajër të kondicionuar, internet WI-FI, parkim falas dhe shumë struktura sportive. Ushqimi është i mrekullueshëm dhe ju mund të shijoni edhe një birrë në kopësht. Ky resort turistik është hapur në 2009 dhe është pronë e kompanisë "Birra Stela".

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00