Teatri Kame

 
hotel rating stars

Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi

Teatri Kame Resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në kodrën e Ibës, afër lumit Erzen. Teatri Kame është krijuar në 2005 si një dëshirë dhe ide e një skene të pavarur teatri nga drejtori i filmit Gezim Kame. Teatri Kame ofron një mjedis të mrekullueshëm dhe relaksues dhe shërbime ekstra si pishinë, peshkim, golf e tenis. Ushqimi dhe shërbimi jane perfekt, dhomat janë të pastra dhe të kompletuara. Stafi është shumë i mirëpritur dhe i arsimuar.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

First child 0 to 4 years old is free of charge.